Коли наступає спекотна пора року, ваш холодильник може зазнати проблем. Коли температура в кімнаті чи на кухні зростає, холодильник починає працювати більш потужно, він витрачає більше електроенергії. Але це ще не все. Таким чином компресор зношується швидше, адже працює у двічі більше. Тому варто знати про правильне поводження з холодильним пристроєм, щоб він прослужив вам довше. Отже, розглянемо кілька порад з догляду апарату влітку.
Установіть оптимальну температуру на регуляторі градусів. Краще не виставляти найбільше охолодження повітря, а зупинитися на середній поділці.
На кожному холодильнику є своя позначка допустимого температурного оточення. N – можлива оптимальна робота апарату при температурі оточення від +16°С до +32°С. Символ SN означає допустиму температуру від +10°С до +32°С. Символ ST ідеальний для субтропічної кліматичної зони, а режим температури допустимий від +18°С до +38°С. Клас холодильників з позначкою T підходить для температури оточення в +43°С. Знак класу SN-ST ідеально підходить для суперспекотного або ж досить низького температурного кліматичного показника.
Завжди перевіряйте решітку, очищуйте її від забруднень. Якщо ж там накопичується пил, то затримується тепло й кількість використаної електроенергії збільшується. Вентиляційний отвір є дуже важливим для холодильника, адже таким чином відбувається циркуляція повітря всередині холодильника, і саме це дозволяє апарату виконувати свої основні функції.
Якщо Вам потрібна допомога в заміні чи очищенні деталей вашого пристрою, зверніться до майстрів компанії «МорозОк», щоб відремонтувати ваш холодильник, - забезпечуйте свій холодильник якісними матеріалами!
Подбайте про те, щоб ваш холодильник був розміщений подалі від джерел тепла та світла. Краще зашторюйте вікна, щоб сонячні промені не потрапляли на холодильник і не створювали додаткового тепла. Це стосується пристрою і взимку. Розташовуйте холодильник подалі від батареї чи інших обігрівачів, плити, посудомийної чи пральної машини, щоб запобігти перегріву пристрою.
Також необхідно перевіряти ущільнювача холодильника на наявність дірок чи щілин. Якщо це так, то необхідно негайно замінити цю важливу деталь, адже через це може бути порушена циркуляція холодного повітря й заходитиме тепле. Ущільнення повинне бути досить міцним і тугим, не пропускаючи ні холоду, ні тепла. Слідкуйте за чистотою цього елементу та відчищайте бруд за необхідності.
Так само, як і вентиляційні отвори, решітка конденсатора потребує догляду та очищення, адже це теж не менш важливий елемент у циклі охолодження. Не забувайте видаляти весь бруд, щоб не затримувати зайве накопичення теплого повітря.
Не забувайте робити розмороження холодильника, щоб збільшити корисну продуктивність пристрою. Ретельно вимийте холодильну й морозильну камери, протріть усі полиці та стінки, щоб видалити накопичений бруд і зайву вологу. Таким чином ви зможете оптимізувати роботу холодильника в спекотну пору року.
Існує потреба у продажу старого холодильника? Це зовсім не проблема! Зв’яжіться з компанією «МорозОк» та позбудьтеся застарілої холодильної техніки. На сайті ви можете придбати б/у холодильник бажаної моделі, просто переглянувши пропозиції. Зателефонуйте нам і вирішіть усі проблеми зі своєю технікою, адже наші експерти швидко та якісно поремонтують ваш холодильник.